layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

zdrowie.

 

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Konferencja na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkiej Konferencji na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień, która odbędzie się w dniu 22 października 2018 r. w Rzeszowie o godz. 9.00 w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Światowy Tydzień Autyzmu

010416 staRzeszowskie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych Solis Radius w dniach 2-9 kwietnia 2016 roku planuje przeprowadzić kampanię informacyjną dotyczącą problemu osób za spektrum Autyzmu, zarówno dzieci jak również osób dorosłych.

Czytaj więcej...

Kampania informacyjno- promocyjna Projektu PSIM rozpoczęta

psim 1Portal PSIM, który działa w ramach Podkarpackiego Systemu Informacji Medycznej (PSIM) jest dostępny już od grudnia 2014 r. Zależy nam, aby wdrożone e-Usługi były jak najszerzej wykorzystywane przez mieszkańców naszego województwa, jak i przez personel jednostek medycznych zintegrowanych z Regionalnym Centrum Informacji Medycznej (RCIM).

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Konferencję

2222

Marszałek  Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl wraz z Założycielką Fundacji SOS Życie Łucją Bielec serdecznie zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową połączoną z jubileuszem 25-lecia Fundacji SOS Życie w Mielcu pt. „Profilaktyka chorób nowotworowych wyzwaniem dla Podkarpacia na lata 2016-2020” która odbędzie się 30 września 2015 r. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Łukasza Cieplińskiego 4.

Czytaj więcej...

Europejski Tydzień Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi

W celu podniesienia w społeczeństwie świadomości o ryzyku wystąpienia nowotworów głowy i szyi, 3 lata temu Europejskie Stowarzyszenie Głowy i Szyi (EHNS-European Head and Neck Society) rozpoczęło kampanię profilaktyczno-informacyjno-edukacyjną pt. Make Seanse, której jedną z głównych aktywności jest realizacja Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi. Jego tegoroczna trzecia edycja pt.: Głośno i wyraźnie - zrozumieć i przeciwdziałać, przypada na okres 21-25 września br.

Czytaj więcej...

Specjalizacja w dziedzinie psychologii klinicznej

Dyrekcja Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu ogłasza nabór na specjalizację w dziedzinie psychologii klinicznej. Specjalizacja w podmiocie leczniczym nadzorowanym przez Samorząd Wojewodztwa Podkarpackiego jest prowadzona we współpracy z Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie. Jest przenaczona dla osób posiadających tytuł magistra psychologii i trwa cztery lata.

Czytaj więcej...nauka w sluzbie baner

7.12__banerek_728x90NOWY.gif

mz logo

 

logo-nfz-rzeszow

 

nck-logo

 

rckk-logo

 ROPS banner 460

aktualizacja ppozp