layout-wrota-lipiec2014-tlo-pustakostka

zdrowie.

 

 

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

wrotapodkarpackie.pl

 

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Bezpieczni w czasie epidemii.

Narodowy Fundusz Zdrowia przygotował cykl 10 filmów edukacyjnych pod wspólnym tytułem „Bezpieczni w czasie epidemii”. Jest to nowy projekt, przygotowany w odpowiedzi na obecne potrzeby pacjentów, który podpowiada, jak bezpiecznie żyć w czasie COVID-19.

Załączniki:
Pobierz plik (PLAKAT_BEZPIECZNI_FB_1200x900_A.png)plakat[ ]437 kB

Czytaj więcej...

Pacjent w badaniach klinicznych

Projekt pn.: „Pacjent w badaniach klinicznych” rozpoczął się w 2018 r. To wówczas zrodziła się idea stworzenia portalu służącego pacjentom oraz osobom zainteresowanym tematyką badań klinicznych.

Czytaj więcej...

Darmowe telefoniczne wsparcie w sytuacji pandemii COVID-19

Ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia pandemia koronawirusa (COVID-19) postawiła nas wszystkich w nowej, trudnej emocjonalnie sytuacji. Podkarpackie Stowarzyszenie Psychoterapeutów, jako grupa zawodowa profesjonalnie zajmująca się pomocą psychologiczną w radzeniu sobie z rzeczywistością, proponuje skorzystanie przez czas trwania pandemii, z darmowego telefonicznego wsparcia dla osób znajdujących się w trudnej emocjonalnie sytuacji.

Czytaj więcej...

NIE KŁAM MEDYKOM - BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY

#Nie kłam medyka! - to akcja, do której przyłączają się wszystkie służby ratownicze w Polsce.

Wzywając Policję, Straż Pożarną czy Ratownictwo Medyczne poinformuj operatorów numeru alarmowego 112 lub oficera dyżurnego o możliwości zarażenia ratowników koronawirusem.

Dzwoniąc, przyznaj się, że wróciłeś z zagranicy, jesteś na kwarantannie, masz objawy koronawirusa lub miałeś kontakt z zakażonymi!

Mów Prawdę!

Okłamując Służby Mundurowe zagrażasz ich życiu i zdrowiu. Jeśli ich zarazisz, nie uratują już nikogo przez co najmniej kilka dni.

#BądźOdpowiedzialny

background1

7.12__banerek_728x90NOWY.gif

mz logo

 

logo-nfz-rzeszow

 

nck-logo

 

rckk-logo

 ROPS banner 460

aktualizacja ppozp