Konferencja na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkiej Konferencji na temat Strategii Rozwiązywania Problemu Uzależnień, która odbędzie się w dniu 22 października 2018 r. w Rzeszowie o godz. 9.00 w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie.

Organizatorami Konferencji są Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej. Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Do udziału w Konferencji zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych i pracowników oświaty z województwa podkarpackiego. Celem Konferencji jest przede wszystkim wymiana doświadczeń w zakresie przeciwdziałania narkomanii, skutecznym planowaniu i budowaniu strategii przeciwdziałania narkomanii w regionie oraz możliwościach usprawnienia systemu współpracy między uczestnikami konferencji.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres e-mail Fundacji Polska Sieć Polityki Narkotykowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 19.10.2018r. Organizator po zakończeniu rejestracji uczestników prześle potwierdzenia zakwalifikowania do udziału w konferencji, zawierające informacje organizacyjne.

Szczegółowe informacje o Konferencji znajdują się w załącznikach.